نحوه به روزرسانی وردپرس به صورت دستی با استفاده از FTP

وردپرس این امکان را دارد که خود را به یک نسخه جدید به روزرسانی کند. برای به روز رسانی های دوره ای، وردپرس در محیط کاربری یک اعلان نشان می دهد که به روز رسانی در دسترس است و کاربر می تواند آن را با کلیک کردن بر روی یک دکمه آغاز کند. با این حال، گاهی اوقات ممکن است از لحاظ زمانی این امکان در دسترس نباشد. در این مقاله ما به شما نحوه به روزرسانی WORDPRESS به صورت دستی با استفاده از یک سرویس گیرنده به نام FTP را آموزش می دهیم.

1. آماده سازی سایت شما برای به روز رسانی

اولین چیزی که همیشه باید قبل از هر بروزرسانی انجام دهید پشتیبان گیری وردپرس است. حتی اگر دسترسی به منطقه مدیریت وردپرس نداشته باشید، هنوز می توانید به طور دستی نسخه پشتیبان تهیه کنید.پس از تهیه نسخه پشتیبان، شما باید یک نسخه تازه از آخرین نرم افزار وردپرس را از WordPress.org دانلود واستخراج کنید. در داخل آرشیو فایل زیپ، یک پوشه به نام وردپرس پیدا خواهید کرد. اگر قبلا سرویس FTP را بر روی رایانه خود نصب نکرده اید، باید یک سرویس گیرنده FTP را دانلود و نصب کنید. ما توصیه می کنیم از Filezilla استفاده کنید زیرا رایگان است و بر روی ویندوز و مک کار می کند.

2. بارگذاری وردپرس با استفاده از FTP

با استفاده از سرویس گیرنده FTP به وب سایت خود وصل شوید. پس از اتصال به وب سایت خود، به ریشه دایرکتوری وب سایت خود بروید. سپس همه فایل ها در داخل پوشه وردپرس را از دسکتاپ خود به دایرکتوری وب سایت خود آپلود کنید.

FTP آپلود فایل ها را از رایانه به سرویس میزبان آغاز می کند. در طی فرآیند به روز رسانی، سرویس FTP از شما میپرسد که نام فایل در دایرکتوری موجود وجود دارد؟ گزینه Overwrite را انتخاب و OK کنید.

4. به روز رسانی پایگاه داده وردپرس

پس از آپلود تمام فایل ها به وب سایت خود، به بخش مدیریت وردپرس بروید.به راحتی بر روی Update WordPress Database کلیک کنید. پس از به روزرسانی پایگاه داده، وردپرس پیام موفقیت شما را نشان می دهد. حال شما وردپرس را با موفقیت و به صورت دستی به آخرین نسخه ارتقا دادید. به یاد داشته باشید، همیشه باید WordPress را به آخرین نسخه ارتقا دهید.


  (0)   نظر


مشاهده تمامی مطالب توسط Meraj

تایید شده