آموزش نصب ویندوز 8

آموزش نصب ویندوز 8 لطفا مراحل زیر را دنبال کنید

1. مرحله 1

برای استفاده از ویندوز 8 ، سیستم عامل جدید مایکروسافت کافی است مراحل زیر را طی کرده و این سیستم عامل را بر روی سیستم خود نصب بکنید.  کامپیوتر خود را روشن کرده و DVD  نصب ویندوز 8  را در درایو DVD-Rom قرار دهید. ویندوز 8 بالا آمده  یا به اصطلاح بوت شده و صفحه ی پیشرو نمایش داده خواهد شد. پس از طی مراحل اولیه نصب، پنجره ای مانند تصویر زیر به شما نمایش داده می شود که در آن می توانید تنظیمات زبان های مورد استفاده در صفحه کلید و سیستم خود را مشخص کنید.  پس از وارد شدن به منوی بوت، دستگاه خواندن DVD یا CD را انتخاب کنید و دیسک نصب را وارد کنید.

2. مرحله 2

هنگامیکه پیام را برای راه اندازی مجدد از دستگاه خواندن DVD یا دستگاه BD مشاهده می کنید، هر کلید روی صفحه کلید خود را فشار دهید.

3. مرحله 3

صفحه نصب ویندوز 8 را مشاهده خواهید کرد. دستورالعمل را با مرجع خود دنبال کنید.

4. مرحله 4

روی Install Now کلیک کنید.

5. مرحله 5

رمز لایسنس را در این کادروارد کنید و در انتها کلید Next را بزنید.

6. مرحله 6

تیک کنار گزینه I accept the license terms را فعال کنید و Next را بزنید.

7. مرحله 7

Custom: Install Windows only (advanced) را انتخاب کنید.  کهدر این مرحله لیست پارتیشن ها و یا بهتر است بگوییم درایو موجود در هارد دیسک مانمایش داده می شود و برای هر یک از آن ها مقدار فضای کلی و فضای خالی ( Free Space ) نیز نمایش داده می شود که باتوجه به آن ها می توانید مناسب ترین درایو را برای نصب ویندوز انتخاب کنید و بهمرحله بعد بروید. همچنین اگر دوست دارید قبل از رفتن به مرحله بعد یکبار درایو ویا پارتیشن مربوطه را فرمت ( Format ) کنیدتا همه اطلاعات موجود در آن پاک شود و برای نصب ویندوز آماده سازی شود می توانیدبا انتخاب آن درایو و کلیک بر روی گزینه DriveOptions این کار را انجام دهید.

8. مرحله 8

اگر شما نیاز به ایجاد یکپارتیشن جدید با اندازه خاص دارید، باید روی "New" کلیک کنید.در غیر این صورت، روی «Next» کلیک کنید و به مرحله بعدی بروید.

9. مرحله 9

اگر می خواهید اندازه پارتیشنجدید را مشخص کنید، لطفا روی "New" کلیک کنیدو اندازه پارتیشن را وارد کنید، سپس روی "Apply" کلیک کنید.

10. مرحله 10

ویندوز فضای 350 مگابایت برای فایل های سیستم را ترتیب می دهد. روی «OK» کلیک کنید تا ادامه یابد


  (0)   نظر


مشاهده تمامی مطالب توسط آزادی

تایید شده